Amerika'daki Türklerin Sesi -
$ DOLAR → Alış: 5,99 / Satış: 6,01
€ EURO → Alış: 6,82 / Satış: 6,85

ABD’de İlk Ona Kalan Türk Steakci

ABD’de İlk Ona Kalan Türk Steakci
Reklam

ABD’de İlk Ona Kalan Türk Steakci

Turk Usa Newspaper

ABD’de en iyi Cheese Steakci Restoranlar Kategorisinde bir Türk yarışıyor

 ABD’de genelinde her yıl bir gazetenin başlattığı en iyi restoranlar kategorisinde Şefik Günaydın’ın sahip olduğu New Jersey eyaletinde geçen yıl hizmete giren Shef’s Steaks & Burgers çok ünlü restranat isimlerini geride bırakarak ilk 10’a kalmayı başardı.

 

ABD’de en iyi lezzetli Cheese Steakci yarışmasında Amerika genelinde ilk 10’a kalan Türk Cheese Steakci için internet üzerinden yapılan ikinci etap oylamanın başlatıldığı açıklandı.

Yüzde 100 Helal et tüketen Shef’s Steaks & Burgers müşterileri açılışından bu yana bölgede çok önemli bir eksikliğin giderdiğini belirtiyorlar.

Birincilik için yarışıyor

Shef’s Steaks & Burgers restranatın sahibi Şefik Günaydın, müessesemizin et rayonunda yüzde 100 helal et tüketiyoruz. Kalite ve müşteri memnuniyeti önce yetkililerin ve müşterilerimizin dikkatinden kaçmadığı bizleri son derece mutlu etmiştir.

  İş adamı Günaydın, bizi sevenler oy kullanabilir. Yarışma evet hayır oyu gibi biri Türkiye’nin kaderini değiştirecek, bizde Türklerin ve ülkemizin prestijini Shef’s Steaks & Burgers ile yükselteceğiz”şeklinde konuştu.

Halka açık olan oylamada Şefik Günaydın’a, destek olmak için oy vermek isteyenler burdaki linke girerek oy kullanabilirler.Shef’s Steaks & Burgers için aşağıdaki linke tıklayarak oylarınızı  rahatça kullanabilirsiniz.

Go to: https://goo.gl/32G9phwww.philly.com/philly/contests/readers-choice=

Go to: https://goo.gl/32G9ph

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.