Amerika'daki Türklerin Sesi -
$ DOLAR → Alış: 4,83 / Satış: 4,85
€ EURO → Alış: 5,67 / Satış: 5,69

ABD’de Kasırga Nedeniyle Ertelenmişti

ABD’de Kasırga Nedeniyle Ertelenmişti
Reklam
ABD’de Kasırga Nedeniyle NASA Tarafından Ertelenmişti
Virginia’dan uzaya fırlatılacak füze için NASA’dan yapılan açıklamada Pazartesi akşamı saat 7.40’da fırlatılacağı duyuruldu
arl097246
NASA Uluslararası Uzay İstasyonu tarafından uzaya fırlatacağı Orbital ATK en Antares roketi kötü hava şartlarından dolayı ertelenmişti.
Virginia’daki roketin fırlatma anı Pennsylvania eyaletinin  Bucks County’in bazı bölgelerinden rahatlıkla görüne bileceği belirtildi
Geçen hafta Amerika’ın Virginia, North Carolina, Georgia ve Florida eyaletlerinde etkili olan Matthew Kasrıgası nedeniyle Füzenin fırlatılması (NASA) Uluslararası Uzay İstasyonu tarafından ertelenmişti.
NASA yetkilileri uzaya fırlatılacak füzenin çalışmaya bileceği de ihtimal dahilinde olduğunu açıkladılar.
Virginia eyaletinden fırlatılacak füzenin hava şartlarına bağlı olarak, Mid-Atlantik ve Doğu kıyıları boyunca görünmesi bekleniyor. Uzay aracı fırlatma sonra yaklaşık 90 saniye başlangıç alanının güneydoğu kısmında görünür olacaktır.
Ulusal Hava Servisi Pazartesi günü uzaya gönderilecek füzenin fırlatma sırasında gökyüzünün çok bulutlu olacağını açıkladı.
Uzaya fırlatılacak füzeyi görmek için bazı yerlerden izleneceği bölgeler Levittown, Bristol Parki, Falls Township Delaware Nehri boyunca Quaker Penn Park’ta, Croydon ve Bensalem Delaware Nehri bankalar da siluetinin solundan görüne bileceği belirtildi.
Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.