Amerika'daki Türklerin Sesi -
$ DOLAR → Alış: 3,81 / Satış: 3,83
€ EURO → Alış: 4,69 / Satış: 4,71

Astroloji

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mart - 20 Nisan

Özel ilişkilerinizde kendinizi geri çekmeniz gereken durumlar yaşayabilirsiniz. Bunu bir engellenmişlik olarak görmektense daha farklı düşünmeli ve bazen geri çekilmenin de bir kazanma oldugu görüşünü benimsemelisiniz. Belki de karşı taraf sizi bazen böyle görmek istiyordur. Bu anlamda yaşayacağınız olaylar geleceğe doğru atılan büyük adımların da habercisi olabilir. Bugün dostlarınızla birlikte olmak isteyebilir ve onlarla beraber eski günleri yâd edebilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Nisan - 20 Mayıs

Bugün yeni başlangıçlar yapmak için fazlasıyla hevesli olabilirsiniz. Fakat biraz daha beklemeli ve şartların sizin adınıza daha iyi oluşmasını beklemelisiniz. Acele ettiğiniz her işten iyi sonuçlar çıkmayabilir. Aklınızdan geçen projenin bu anlamda biraz daha zamana ve daha iyi geliştirilmeye ihtiyacı olabilir. Bu zaman içerisinde kendinizi işinize verip geliştirmeniz gereken yerleri keşfetmeniz ve şartlar sizin adınıza oluştuktan sonra harekete geçmeniz en güzel sonuçları da beraberinde getirecektir. Yine bugün kendisinden fikir alacağınız kişilerle görüşmeler yapmak isteyebilirsiniz. Bu sizi yeteri kadar aydınlatacaktır.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mayıs - 21 Haziran

Gündeminiz dahilinde bugün kısa iş seyahatlerine çıkabilir ve yoğun bir çalışma temposu içine girebilirsiniz. Aynı zamanda eğitimle ilgili beklentilerinizi gerçekleştirmek adına fikirlerine güven duyduğunuz kişilerden önemli destekler alabilir ve onların yönlendirmeleri doğrultusunda akademik anlamda bir eğitim programına dahil olmak isteyebilirsiniz. Sizin için belki kısa sayılabilecek bir seyahatten dönüşte nitelikli bir yolculuk yaptığınızı sonradan anlayabilecek şeyler yaşamanız mümkündür.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Haziran - 22 Temmuz

Bugün aileniz ile olan ilişkilerinize dikkat etmeniz gereken belki de her zamankinden daha fazla anlamanız gereken bir gün yaşayabilirsiniz. Onların sizin hayatınıza müdahale ettiğini düşünebilir ve bu konuda asi bir başkaldırı şeklinde onlara kafa tutabilirsiniz. Fakat bilmelisiniz ki aile olmanın önemi hayatınızdaki hiçbir konuyla benzerlik göstermez. Hayatınızın bu noktasında yaşadığınız kopukluk her safhasına nüfus edecek ve sizi her yönüyle mutsuz bir insan haline getirecektir. Bu yüzden onların söyledikleri sizin kulağınıza küpe olmalı ve onları üzecek, gönüllerini kıracak hiçbir davranış içinde olmamalısınız.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Bugün aile büyüklerinize karşı sorumluluklarınızı yerine getirmekte zorlanabilir ve üzerinizde baskı varmış gibi hissedebilirsiniz. Ancak onların istediklerini yapmak aslında bizim onlara karşı görevimiz olduğu için bu sizi fazlasıyla rahatsız etmemeli. Bu noktada onlara gereken yardımı vermekten çekinmemeli ve üzerimize düşen görevleri zamanında yerine getirmeyi öğrenmeliyiz. İlişkisi olmayan aslanlar ise bugün sosyal çevre aracılığı ile kendilerini cezbedecek kişi ile karşılaşabilirler.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ağustos - 23 Eylül

Kişisel isteklerinizi gerçekleştirmek adına ihtiyaç duyduğunuz finansal sorunları çözememek bugün sizleri biraz depresif bir hale getirebilir. Moralini bozmak yerine yapmak istediklerinizi bir süre daha askıya almak ve zamanı gelince bu isteğinizi halletmek daha iyi olabilir. Uzun süredir görüşmediğimiz bir arkadaşınızla bugün görüşebilir ve onun hayatı ile ilgili sevinçli haberlere ortak olabilirsiniz. Ayrıca ruhsal anlamda ruhunuzu dinlendirmek için gayet güzel bir gün.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Eylül - 23 Ekim

Bugün bazı duygusal sorunlarınıza çözüm bulmaya çalışabilir ailenizle aranızda geçen huzursuz konulara cevap bulmak isteyebilirsiniz. Daha fazla aradaki mesafeyi büyütmeden yaşanan gerginliklere bir son vermeli ve aile kavramının ne kadar önemli olduğunu her iki tarafta kabul etmelidir. Aksi takdirde yaşamınızın her alanına yayılacak olan bu huzursuzluk sizleri giderek daha sıkıntılı ve agresif bir kişi yapabilir. Bu konuda ilk adımı atan taraf siz olabilirsiniz. Bunu yapmakla da inanın hiçbir şey kaybetmezsiniz. Özel ilişkisi olan teraziler bugün özellikle kafa karıştıracak davranışlardan uzak durmalılar.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ekim - 22 Kasım

Bugün yakın çevre ile olan ilişkilerinizde birtakım mesafeler koymak isteyebilir ve hiçbir fedakârlığın tek taraflı olamayacağını kabul edebilirsiniz. Siz ne yaparsanız yapın karşı tarafın bunu hiç anlamaması ve size karşı mesafeli davranması kafanızda bazı çelişkilere neden olabilir. Bu nedenle yaşamınızı değiştiren köklü kararlar alabilir ve bugünden sonra yakın çevrenize karşı daha mesafeli bir yol izleyebilirsiniz. Bazen gerçek sevgiyi anlamakta mesafeler çok etkilidir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Kasım - 21 Aralık

Bugün kariyer yaşamınızda ilgili yeni bir iş ile ilgilenmek isteyebilir ve size gelen bu yönde teklifleri değerlendirmeye alabilirsiniz. Geleceğe yönelik güzel fırsatlarla karşılaştığınız bu iş sizi oldukça heyecanlandırabilir. Toplumda saygın bir yer edinmek ve önemli şahsiyetler ile görüşmek isteği fazlasıyla sizi sarabilir. Olmak istediğiniz yere kavuşmak için gereken mücadeleyi ve azmi gösterdiğiniz sürece önünüze gelen fırsatlar da hep bu yönde olacaktır.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Aralık - 20 Ocak

Bugün eş ya da partnerinizle ilgili duygusal konularda bazı çelişkiler içerisinde düşebilir ve aramızdaki mesafelerin nedenini bulmak isteyebilirsiniz. Zira bu uzun zamandan beri yaşadığınız bir şeydi. Bu nedenle bunun çözümü de kısa süreli olmayacaktır. Bu duygusal uzaklığının nedeni belki de birbirinizi yeteri kadar tanımıyor olmanızda yatabilir. Bu nedenle kendinize bolca vakit ayırıp duygusal yaralarınızı saracak güzel birliktelikler içinde olmalı ve bu dünyada sevgi olmadan yapılan her şeyin mutlaka yarım kalacağını öğrenmelisiniz.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ocak - 19 Şubat

Bugün iletişimsel konularda insanlarla aranızdaki sorunların varlığını daha derinden hissedebilir ve bunları değiştirmek adına harekete geçmek isteyebilirsiniz. Fakat biraz daha beklemeniz de ve insanları olayları ve yaşadıklarınızı daha derinden düşünmeniz de fayda vardır. Yine özel ilişkilerinizde sevdiğiniz kişi ile aranızda oluşan bazı duygusal setlerin nedenini bildiğiniz halde içinizden hiçbir şey yapmak gelmeyebilir. Bu belirsizlik canınızı sıkacak boyutlara çıkabilir. Fakat dediğimiz gibi bazı şeyleri Zamana bırakmak Belki de bizim yapabileceğimizden daha iyi sonuçlar çıkaracaktır.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Şubat - 20 Mart

Bugün bir sohbet esnasında sizin yerinizde olmak isteyen kişilerin sizinle ilgili düşünceleri kafanızda bazı şüpheler uyanmasına neden olabilir. Onların bu görüşlerini çok da samimi bulamayabilirsiniz. Bu kişiler belki de sizinle açık rekabette olan kişilerdir. Bu noktada yapmanız gereken şey belki de herkese her şeyinizi anlatmamak ve bazı şeyleri kendinize saklamak olacaktır. Yine bu kişilerin yanlış yönlendirmelerini kulak asmadan hareket etmeli ve dost ile düşmanınızı birbirinden çok iyi ayırabilmelisiniz.