Amerika'daki Türklerin Sesi -
$ DOLAR → Alış: 4,83 / Satış: 4,85
€ EURO → Alış: 5,67 / Satış: 5,69

Başkanlar Büyükelçi Serdar Kılıç’ı Ziyaret Etti

Başkanlar Büyükelçi Serdar Kılıç’ı Ziyaret Etti
Reklam

Başkanlar Büyükelçi Serdar Kılıç’ı Ziyaret Etti

Turk usa Newspaper

Dernek Başkanları Türkiyenin Washington Büyükelçisi Serdar Kılıç ile Diyanet Center de bir araya geldiler

Önceki gün İftar programına katılan Kardeş Dernek başkanları Diyanet Center’de iftar sonrasında Büyükelçi Serdar Kılıç ile bir araya geldiler.

Diyanet Center’de yapılan toplantıya  Ahıska Türkleri Amerika Konseyi Başkanı Aydın Mamedov, TAMCA Yunus Emre Camii Dernek Başkanı Mehmet Pamuk, Burlington County Selimiye Camii Derneği Başkan Yardımcısı Cahit Özbay, Philadelphia Türk Amerikan Ahıskalılar Ahmediye Camii Derneği Başkanı Suhrat Temirov,TAMCA Yunus Emre Camii Dernek Başkan yarcımdısı  Zeki Yılmaz, Dernek Yöneticileri Hasan Çelik, Sattar İskandarov karıldılar.

Washington Büyükelçisi Serdar Kılıç, ile yapılan toplantının çok olumlu geçtiği belirtildi.

Kılıç Dernek Başkan ve yöneticileriye Derneklerin sorunları ile ilgili ve çalışmaları hakkında bilgiler aldı. Yapılacak yeni projeler hakkındada karşılıklı fikir alış verilinde bulunulduğu açıklandı.

Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleştirilen ziyarette Büyükelçi Serdar Kılıç, Dernek başkanlarına teşekkür ederek, birlikte olmaktan dolayı memnuniyetini dile getirdi.

Dernek Başkanları ise Büyükelçiye kendilerine zaman ayırdığı için teşekkür ederek, birlikte olmaktan çok mutlu olduklarını belirttiler.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.