Amerika'daki Türklerin Sesi -
$ DOLAR → Alış: 4,83 / Satış: 4,85
€ EURO → Alış: 5,67 / Satış: 5,69

Clinton İyileşti, Seçim Kampanyasına Devam Ediyor

Clinton İyileşti, Seçim Kampanyasına  Devam Ediyor
Reklam

Clinton İyileşti, Seçim Kampanyasına Devam Ediyor

Geçtiğimiz günlerde hastalanan Demokrat Parti’nin Birleşik Devletler başkan adayı Hillary Clinton seçim kampanyasına Kuzey Carolina eyaletinden devam etmeye başladı.

timthumb

“Seçim kampanyasına bu perşembe Kuzey Carolina’dan devam eden Hillary Clinton iki şey üzerinde duruyor: Öncelikle geçen haftaya oranla çok daha iyi hissettiğini söylüyor. İkinci olarak da daha çok Cumhuriyetçiler için oy kullanan Kuzey Carolina’da bu sene herkesin kazanabileceğini vurguluyor.’‘

Bununla birlikte verdiği bu zorunlu ara sayesinde son haftalarına gelen seçim kampanyasında seçmenlerine yapacağı son konuşmalar için düşünme fırsatı bulduğunu belirtiyor. Hillary Clinton, seçim kampanyasının son bölümlerinde işçi sınıfına adalet ve fırsat getireceğini belirtti. Şu anda Kuzey Carolina’daki seçim yarışı tıpkı Ohio ve Florida gibi kritik bir öneme binerek işçi sınıfı ve azınlıklara hedef gösteriyor.

Clinton, sağlık bültenlerinden ziyade geçim derdini düşünen bu seçmen kitlesinin Donald Trump’a oy vermesinin önüne geçeceği görüşünde.

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.