Amerika'daki Türklerin Sesi -
$ DOLAR → Alış: 5,99 / Satış: 6,01
€ EURO → Alış: 6,82 / Satış: 6,85

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, Murat Camini ziyaret etti

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, Murat Camini ziyaret etti
Reklam

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, Murat Camini ziyaret etti

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, ABD’nin New Jersey eyaletinde hizmet veren Murat Camisini ziyaret etti.

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş ve beraberindeki heyet Murat Camisine gelişlerinde Camii İmam Hatibi Ali Muslu ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılandı

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, bir dizi program kapsamında geldiği ABD’de, Washington ziyaretini tamamlayarak New Jersey eyaletine geçti. Erbaş, New Jersey’de faaliyet gösteren Murat camisini ziyaret ederek yönetim kurulu üyeleri ve Camii İmam Hatibi Ali Muslu’dan derneğin proje ve çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Erbaş’a Murat camisnin devam eden projesi hakkında brifing verildi. Erbaş yaptığı açıklamada,” hazırlanan projeyi çok beğendiğini ve projeye destek olacağını belirterek, bölge halkının da bu projeye destek olması gerektiğini ve bu tür projelerin halkın destekleri olmadan tamamlanmasının zor olduğunu vurguladı.

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, Murat camisine yaptığı ziyareti tamamlayarak, ziyaret kapsamında New York hareket ettiği belirtildi. Erbaş’a ABD ziyaretinde Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Selim Argun ve Yönetim Hizmetleri Genel Müdürü Haydar Bekiroğlu, Washington Din ve Sosyal Hizmetler Müşavir Vekili ve DCA Koordinatörü Fatih Kanca, New York Din Hizmetleri ateşe vekili Adem Sakarya da eşlik ediyor.

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.