Amerika'daki Türklerin Sesi -
$ DOLAR → Alış: 5,99 / Satış: 6,01
€ EURO → Alış: 6,82 / Satış: 6,85

Başkan Bozbağ ABD’deki Giresunlulara seslendi

Başkan Bozbağ ABD’deki Giresunlulara seslendi
Reklam

Giresunspor Başkanı Bozbağ ABD’deki Giresunlulara seslendi

Turk Usa Newspaper

Giresunspor 50. Yıl Eşya Piyangosu Düzenledi

Giresunspor Başkanı Mustafa Bozbağ ile As Başkan Nahit Yamak ABD’de yaşayan başta Giresunlu iş adamları olmak üzere gurbetçi Giresunlulara seslenerek takıma sahip çıkmalarını ve düzenlenecek olan kampanyaya destek verelerini istedi

Başkan Mustafa Bozbağ ile As Başkan Nahit Yamak, kampanyaya destek istedi

Giresunspor bu yıl 50. Kuruluş yıldönümü etkinlikleri çerçevesinde çeşitli etkinliklere imza atıyor. Bunlardan birincisi kulübün bu sene 50. Yılına girmesi vesilesiyle 50. Yıl Eşya Piyangosu düzenliyor.

Giresunspor As Başkanı Nahit Yamak İstanbul’da düzenlediği Eşya Piyangosu Lansmanı toplantısında yaptığı açıklama da öncelikli amaçlarının kulübün mali yapısının güçlendirilmesi olduğunu kaydetti. Yamak, 3.000 bilet bastırdıklarını ve eşya piyangosunun Milli Piyango İdaresi’nin izinleriyle ve yasalara uygun olarak gerçekleştirdiklerinin altını çizdi.

Yeşil Beyazlı kulübün Başkanı Mustafa Temel Bozbağ ile As Başkanı Nahit Yamak, çekilişe 1 adet Wolkswagen Passat, 1 adet Wolkswagen Jetta, 4 adet Wolkswagen Polo koyulduğunu ve çekiliş sonrası sahiplerini beklediğini söyledi. Yamak çekilişlerin ise 03 Haziran 2017 tarihinde Saat 13.00’de Giresun Atatürk Meydanında gerçekleştirileceğini duyurdu. Yamak biletlerin 1.000 (bin) TL.’den satışa çıkardıklarını tek bilet alamayan talihlilerin iki üç veya dört arkadaş birleşerek bir bilet alabileceklerini, asıl amacın Giresunspor’a destek vermek olduğunu açıkladı.

Yamak gurbetçi hemşehrilerimize, Giresunspor’a gönül veren tüm Çotanaklara çağrıda bulunarak 50. Yıl eşya piyangosuna ilgi gösterilmesini istedi. Yamak açıklamasında şunları söyledi:

“Giresunspor’un kuruluşunun 50. Yılı münasebetiyle kulübümüze gelir temin etmek amacıyla Milli Piyango İdaresi şartlarına göre düzenlediğimiz 50. Yıl Eşya Piyangosu biletlerimizi satışa sunmuş bulunmaktayız.

Çekilişte bir adet sıfır km. Passat, 1 adet sıfır km. Jetta ve 4 adette sıfır km. Polo bulunmaktadır. Çekilişler Giresun Atatürk Meydanında noter huzurunda yapılacak olup, talihlilere sahibini bulacaktır. Çekilişler satılan biletler üzerinden yapılacaktır. Araçlar talihli sahiplerini buluncaya kadar da devam edecektir.

Gurbette yaşayan hemşehrilerimizin Giresunspor’la ne kadar gönül bağının olduğunun bilincindeyiz. Bugüne kadar gerek seyirci olarak ve gerekse maddi ve manevi desteklerinizi esirgemediğinizi biliyor ve görüyoruz. Giresunspor maçlarının olduğu günlerde imkanı olanların maçlarımıza kadar gelerek,işte çalışanların ise cep telefonlarından, sanal dünyadan canlı olarak kalplerinin bizimle birlikte attığının farkındayız. Hatta pek çok taraflarımızın işyerlerinizden izin alarak Giresunspor maçlarını yurtdışında da ekranlardan izlediğinizin idraki içindeyiz.

Giresunspor’un geçmiş 50 yıllık şanlı tarihi başarılarda doludur. Bugünkü süper lig olarak adlandırdığımız o yıllarda 1. Lig olarak tarif ettiğimiz liglerde ilimizi layığı ile temsil etmiş ve halen de 1. Ligde adına yakışan bir şekilde centilmence mücadelesini sürdürmektedir. Geçmiş yıllara bakıldığında kulübümüz ekonomik olarak çok zorlu bir süreçten geçerek bugünlere gelmiştir. Giresunspor’u daha iyi günlere taşıyabilmek için Yöneticilerimizle, futbolcu ve teknik kadromuzla, siz sayın taraftarlarımızla, gerek forma desteği, gerekse saha reklamı desteği ve aynı zamanda bağış yoluyla maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen gönlü Giresunla ve Giresunspor’la olan hemşehrilerimizin desteği ile yarım asra ve 50. Yılımıza mühür vurmaktayız. Giresunspor hepimizin, gururu, onuru ve şerefidir.

Bu düşünceden yola çıkarak 50. Kuruluş yılımızın anısına düzenlediğimiz Eşya Piyangosuna ilgi ve desteklerinizi beklemekteyiz. Biletlerimizin tanesi 1.000 (Bin) TL üzerinden satışa sunulmuştur. Tek bilet almaya imkanı bulunamayan taraftarlarımızın birleşerek bir, iki, üç, bilemedik dört arkadaş bir araya gelerek bu kampanyalarımıza ortak bilet alarak katılabilirler. Her alınan bilet Giresunspor’un başarısına atılan bir adım olacaktır. İsteğimiz, satışa çıkardığımız 3.000 (Üç bin ) adet biletin satılıp tüketilmesidir. 50. Yıl eşya piyangosu Giresun’un tarihinde düzenlediği en önemli ve en kapsamlı kampanyalardan biridir.

Hepimizin kalbi Giresun ve Giresunspor için atmaktadır. Bu şehre önemli bir katma değer üreten, tanıtımına da önemli katkılar sunan Giresunspor’a 50. Kuruluş yılında düzenlediği Eşya Piyangosu kampanyasına desteğe davet ediyor vereceğinize yürekten inandığımız destekler için şimdiden teşekkür ediyor, işlerinizde başarı, sağlık ve mutluluklar dilerken, herkesin aile saadetinin de mutlu olmasını temenni ediyoruz”

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.