Amerika'daki Türklerin Sesi -
$ DOLAR → Alış: 4,83 / Satış: 4,85
€ EURO → Alış: 5,66 / Satış: 5,68

Selimiye Camii’nde çevre düzenlemesi yapıldı

Selimiye Camii’nde çevre düzenlemesi yapıldı
Reklam

Selimiye Camii’nde çevre düzenlemesi yapıld

Turk Usa Newspaper

New Jersey eyaletinde Burlington County Selimiye Camii’nin çevre düzenlemesi yapıldı.

Cami etrafındaki atıl vaziyetteki alanların da değerlendirildiği çalışma tamamlanarak Camii’nin, oto parkı asfaltlanıp ve yeni çizgilerle Selimiye Camisi yeni görünümüne kavuştu.

dsc_2785

Camii derneği tarafından yapılan çevre düzenlemesi çalışmalarının ardından Selimiye Camii derneği Başkanı Yener Handenoğlu, çalışmalar hakında bilgi verdi. Handenoğlu, yapılan çalışmalarla caminin güzel bir görünüme kavuştuğunu söyledi ve emeği geçen herkese teşekkür etti.

12717629_1552232131755155_6296737319249248879_n-2

Camii cemaati ise yapılan çalışmalar nedeniyle Başkanı Yener Handenoğlu ve arkadaşlarına teşekkür etti.

Selimiye Caminde çevre düzenleme ve bazı çalışmalarını bir bir hayata geçiren Başkan Yener Handenoğlu, yaptığı açıklamada, Camimizde yapılan çevre düzenlemesi tam olarak bitmedi.

Handenoğlu, zemin düzenlemesi ve girişe taş döşemesinin yanında oto parkı asfaltlayarak yeni çizgi çalışması yapıldı. Cami’nin iyi bir görünüme kavuşturma çalışmaları yapıyoruz. Camimiz ile ilgilibir takım çalışmalarımız devam ediyor. Bu kapsamda Selimiye Camisi ile ilgili yapmış olduğumuz farklı şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu güne kadar camimizde gerek aydınlatma, gerek çevre düzenlemesi birçok çalışma gerçekleştirdik. Taş döşeme işleminin yanı sıra camii bahçesinde yeşil alan güçlendirme çalışması yapılacak.” dedi.

Burlington County Selimiye Camii Dernek Başkanı Yener Handenoğlu, ayrıca yeni yapılacak Camii projemiz de bir aksama yok. Konuyla ilgili çalışmalarımız tam hızıyla devam ediyor. Bu konuda çalısmalarımızı arkadaşlarımızla aralıksız sürdürüyoruz ve büyük aşama kayıt ettik. Şeklinde konuştu.

dsc_2769

dsc_2787

dsc_2782

dsc_2779

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.