Amerika'daki Türklerin Sesi -
$ DOLAR → Alış: 6,26 / Satış: 6,29
€ EURO → Alış: 7,37 / Satış: 7,40

TAMCA Yunus Emre Camii Derneğinde Görev Dağlımı

TAMCA Yunus Emre Camii Derneğinde Görev Dağlımı
Reklam

TAMCA Yunus Emre Camii Derneğinde Görev Dağlımı

TAMCA Yunus Emre Camii Derneği geçtiğimiz günlerde yapmış olduğu olağanüstü genel kurul toplantısının ardından, yeni göreve getirilen yönetim kurulunda görev dağılımı yapıldı.

ABD’nin Pensilvanya eyaletine bağlı Levittown şehrinde hizmet veren TAMCA Yunus Emre Camii Derneği Yönetim Kurulu asil üyeliklerine seçilen Mehmet Pamuk, Zeki Yılmaz. Nihat Çakır, Hasan Çelik, Ahmet Çelikci, Arif İbişi, Necdet Uzdili ve Din Görevlisi Ahmet Babur’ da katıldığı toplantıda görev dağılımının yapıldığı açıklandı.

Derneğin başkanlığına Mehmet Pamuk, Başkan yardımcıları Zeki Yılmaz ve Nihat Çakır seçilirken, Hasan Çelik Halkla ilişkiler, Necdet Uzdilli Ekonomi, Ahmet Çelikci Genel Koordinasyon, Arif İbişi ise Devlet, ihtiyaç ve iletişim koordinasyon görevlerine getirildiler.

Yeni Yönetim hızlı başladı

Görev dağılımdan sonra yapılan toplantı da, Derneğin yapacağı faaliyetler hakkında fikir alış verişinde bulunuldu ve bazı yapılacaklar işlerin sıralandırıldı. Derneğin yeni yönetimi olarak yapılacak ilk işin Camiyi Ramazana ayına hazırlamak, çevre düzenlemesi ve Caminin etrafındaki fenslerin acil olarak yenilenmesi kararlaştırıldı.

Yapılan toplantıda ayrıca 19 Mayıs Cuma günü akşam TAMCA Yunus Emre Caminde üye ve Camii cemaatine bir tanışma yemeği verileceği kararlaştırıldı. Her yıl geleneksel olarak yapılan yaz pikniğinin ise Ramazan Bayramından sonra bir tarihte yapılacağı kararlaştırıldı.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.