Amerika'daki Türklerin Sesi -
$ DOLAR → Alış: 4,83 / Satış: 4,85
€ EURO → Alış: 5,67 / Satış: 5,69

TAMCA’da Geleneksel Yaz Pikniği İçin Hazırlıklar Sürüyor

TAMCA’da Geleneksel Yaz Pikniği İçin Hazırlıklar Sürüyor
Reklam

TAMCA’da Geleneksel Yaz Pikniği İçin Hazırlıklar Sürüyor

Türk Usa Newspaper

ABD’de TAMCA Yunus Emre Camii Derneği, tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen yaz pikniğine sayılı günler kaldı

TAMCA Yunus Emre Camii Derneği’nin 14 Mayıs, Anneler günü tertiplediği yıllık geleneksel piknik için hummalı çalışmaların devam ettiği belirtildi

TAMCA Yunus Emre Camii Derneği, her anlamda gelişmesi ve güçlenmesi için, projelerini hayata geçirmesi anlamında çok önemli olduğunu dile getiren TAMCA Yunus Emre Camii Derneği Başkanı Mehmet Pamuk, özellikle eğtime önem verdiklerini ve gençlerimizi geleceğe hep birlikte hazırlamak olduğunu,  sosyal hayatın iç içe olduğu bazı projeleri hayata geçireceklerini, birlikte Derneğimize hak ettiği projeleri en kıza zaman diliminde kazandıracaklarını”söyledi.

Başkan Mehmet Pamuk, Anneler günü yapılacak geleneksel piknik için Yönetim kurulundaki arkadaşlarımız hep birlikte özveri içersinde çalışıyorlar. 14 Mayıs Anneler günü düzenliyeceğimiz pikniğe Türk-Amerikan toplumunu davet ediyorum.”dedi.

TAMCA Yunus Emre Cami Derneği tarafından yapılan açıklamaya göre, “Core Creek Park”

901 Bridgetown Pike, Langhorne, PA 19047 adresinde yapılacak geleneksel yaz pikniğinin sabah 11 ile akşam 8 saatleri arasında yapılmasının planlandığı açıklandı.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.