$ DOLAR → Alış: 27,36 / Satış: 27,47
€ EURO → Alış: 29,01 / Satış: 29,13

ABD’de Salon İstanbul Berber Salonu açıldı

ABD’de Salon İstanbul Berber Salonu açıldı
  • 17.12.2018
  • 2.346 kez okundu

ABD’de Salon İstanbul Berber Salonu açıldı

ABD’nin New Jersey eyaletinin Paterson kentinde VIP Berber salonunu işleten iş adamı Ekrem Güven, aynı cadde üzerinde Salon İstanbul adında modern yepyeni bir berber salonunu hizmete açtı.

Bundan böyle ABD’de Türk erkeklerin imajını Salon İstanbul belirleyecek

New Jersey eyaletinin Paterson şehrinde uzun yıllardır berberlik yapan Ekrem Güven, daha modern ve büyük bir berber salonu açtı. Salon İstanbul ismiyle Paterson’a yepyeni bir mekan kazandıran iş adamı Güven, bay-bayan saç ve cilt bakımı konusunda oldukça iddialı olduklarını belirterek, 303 Crooks Ave Clifton, NJ  07011 adresinde hizmet veren Salon İstanbul’da, özel kampanyalı fiyatlarıyla bölgede hizmet vereceğini ve, ”Bundan sonraki süreçte yeni yerimizde kaliteyi ön planda tutarak müşterilerimize iyi hizmet verme gayretinde olacağız.”Kalite tesadüf değildir, hayalleriniz için varız” sloganıyla yola çıkan Salon İstanbul kuaför salonunda çok daha fazlası var.”Kalitesinden ödün vermeden, sunulan hizmetleri arttırarak, aynı uygun fiyatlarla yeni mekânına taşınan Salon İstanbul’da çalışabilecek tercübeli bay ve bayan kuaförlere de hitiyaç olduğunu belirten Güven, “yeni açtığımız işyerimize tüm Türkleri bekliyoruz” dedi.

BM: Akdeniz üzerinden Avrupa’ya geçen göçmen sayısı arttı
UNHCR, 2023 yılının ilk dokuz ayında yaklaşık 186 bin düzensiz göçmenin Akdeniz üzerinden Avrupa'ya gittiğini bildirdi.
Bahçeli’nin Soylu mesajı İçişleri’nde nasıl yankılandı?
İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya'nın Bahçeli'nin Süleyman Soylu çıkışından sonra operasyonların duracağı endişelerine "Cumhurbaşkanımızın iradesi var, devam edecek" dediği öğrenildi.
Adana: Seyhan ve Çukurova belediyelerine operasyon
Adana'da Seyhan ve Çukurova belediyelerine yönelik rüşvet, resmi belgede sahtecilik ve imar yolsuzluğu soruşturması kapsamında 58 kişi gözaltına alındı.
Dağlık Karabağ krizinde kazananlar ve kaybedenler
Azerbaycan'ın Dağlık Karabağ hamlesi, Güney Kafkasya'daki bölgesel rekabetin dinamiklerinde değişime yol açtı. Uzmanlar, son gelişmelerin Türkiye ve bölgeye etkilerini DW...
Dağlık Karabağ’daki Ermeni yönetimi kendini feshediyor
Dağlık Karabağ'daki ayrılıkçı Ermeni yönetimin lideri, "Artsakh Cumhuriyeti"nin varlığının 1 Ocak 2024 itibarıyla son bulacağını açıkladı. Karabağ Ermenilerinin yarısından fazlasının...
Yargıtay’dan Gezi davasında 5 onama
Yargıtay, Osman Kavala ve Can Atalay'ın arasında bulunduğu 5 sanığın cezasını onadı, 3 sanığın kararını bozdu. Kararda, Can Atalay ve...
AİHM Yüksel Yalçınkaya kararında Türkiye’ye ne dedi?
Türkiye AİHM'nin Yüksel Yalçınkaya kararına mahkemenin delil inceleme yetkisi olmadığını belirterek tepki gösterdi. Peki AİHM'nin böyle bir yetkisi yok mu?...
Ekonomi toplantısında yastık altındaki altınlar konuşuldu
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz başkanlığında bugün toplanan Ekonomi Koordinasyon Kurulu'nda, "yastık altı" altınların ekonomiye kazandırılması için atılacak adımlar görüşüldü.
Ek MTV’nin iptali için başvuran CHP’ye AYM’den ret
Anayasa Mahkemesi (AYM) CHP'nin bu yıla mahsus olarak getirilen ek Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) düzenlemesinin iptali talebiyle yaptığı başvuruyu reddetti.
Fransa’dan Türkiye ve Macaristan’a İsveç çağrısı
Fransa Dışişleri Bakanı Catherine Colonna, Türkiye ve Macaristan'ı İsveç'in NATO üyeliği konusundaki "sözlerini tutmaya" çağırdı.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ