$ DOLAR → Alış: 27,36 / Satış: 27,47
€ EURO → Alış: 29,01 / Satış: 29,13

New Jersey’de 17 ceset bulundu

New Jersey’de 17 ceset bulundu
  • 17.04.2020
  • 331 kez okundu

New Jersey'de 17 ceset bulundu

Dünyada koronavirüsten en fazla ölümün yaşandığı ülke ABD’de, hem vaka hem de hayatını kaybedenlerin sayısına ilişkin soru işaretleri halihazırda sürerken, son açıklanan veriler durumun aciliyetini gözler önüne seriyor.

Johns Hopkins Üniversitesi, ülkede virüsün bulaştığı vaka sayısını 639 bin 733, can kaybı sayısını ise 30 bin 990 olara açıkladı.

Buna rağmen sayıların gerçeği yansıtmadığı öne sürülüyor.

İDDİALARI DESTEKLEYEN GÖRÜNTÜ

Bugün New Jersey eyaletine bağlı Sussex County’deki Andover Subakut ve Rehabilitasyon Merkezi’nden gelen görüntü ise bu iddiaları destekler nitelikte…

New Jersey’deki bakım evinin morgunda 17 ceset bulundu İZLE

17 CESET ÇIKTI

Merkezin morgunda 17 ceset bulundu. Polis, cesetlerin tutulduğu binada çalışma yaparken, yetkili ağızlardan henüz bir açıklama yapılmadı.

Yargıtay’ın Gezi kararı AYM hamlesi mi?
Yargıtay, Gezi davası kararında telefon dinlemelerinin hukuka aykırı olduğu iddiasını reddetti, Anayasa Mahkemesi’ni Anayasa hükmünü yürürlükten kaldırmaya çalışmakla suçladı.
BM: Akdeniz üzerinden Avrupa’ya geçen göçmen sayısı arttı
UNHCR, 2023 yılının ilk dokuz ayında yaklaşık 186 bin düzensiz göçmenin Akdeniz üzerinden Avrupa'ya gittiğini bildirdi.
Bahçeli’nin Soylu mesajı İçişleri’nde nasıl yankılandı?
İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya'nın Bahçeli'nin Süleyman Soylu çıkışından sonra operasyonların duracağı endişelerine "Cumhurbaşkanımızın iradesi var, devam edecek" dediği öğrenildi.
Adana: Seyhan ve Çukurova belediyelerine operasyon
Adana'da Seyhan ve Çukurova belediyelerine yönelik rüşvet, resmi belgede sahtecilik ve imar yolsuzluğu soruşturması kapsamında 58 kişi gözaltına alındı.
Dağlık Karabağ krizinde kazananlar ve kaybedenler
Azerbaycan'ın Dağlık Karabağ hamlesi, Güney Kafkasya'daki bölgesel rekabetin dinamiklerinde değişime yol açtı. Uzmanlar, son gelişmelerin Türkiye ve bölgeye etkilerini DW...
Dağlık Karabağ’daki Ermeni yönetimi kendini feshediyor
Dağlık Karabağ'daki ayrılıkçı Ermeni yönetimin lideri, "Artsakh Cumhuriyeti"nin varlığının 1 Ocak 2024 itibarıyla son bulacağını açıkladı. Karabağ Ermenilerinin yarısından fazlasının...
Yargıtay’dan Gezi davasında 5 onama
Yargıtay, Osman Kavala ve Can Atalay'ın arasında bulunduğu 5 sanığın cezasını onadı, 3 sanığın kararını bozdu. Kararda, Can Atalay ve...
AİHM Yüksel Yalçınkaya kararında Türkiye’ye ne dedi?
Türkiye AİHM'nin Yüksel Yalçınkaya kararına mahkemenin delil inceleme yetkisi olmadığını belirterek tepki gösterdi. Peki AİHM'nin böyle bir yetkisi yok mu?...
Ekonomi toplantısında yastık altındaki altınlar konuşuldu
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz başkanlığında bugün toplanan Ekonomi Koordinasyon Kurulu'nda, "yastık altı" altınların ekonomiye kazandırılması için atılacak adımlar görüşüldü.
Ek MTV’nin iptali için başvuran CHP’ye AYM’den ret
Anayasa Mahkemesi (AYM) CHP'nin bu yıla mahsus olarak getirilen ek Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) düzenlemesinin iptali talebiyle yaptığı başvuruyu reddetti.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ