$ DOLAR → Alış: 20,03 / Satış: 20,11
€ EURO → Alış: 21,48 / Satış: 21,56

BURCUNUZA UYGUN HOBİ ÖNERİLERİ

Hobiler hoşça vakit geçirmenin yanısıra, kişinin nelerden hoşlanıp hoşlanmadığını keşfetmesini sağlayan etkinliklerdir. Hobiler kendimizi söz …

BURCUNUZA UYGUN HOBİ ÖNERİLERİ
  • 07.02.2022
  • 63 kez okundu

Hobiler hoşça vakit geçirmenin yanısıra, kişinin nelerden hoşlanıp hoşlanmadığını keşfetmesini sağlayan etkinliklerdir. Hobiler kendimizi söz edebilmenin yollarını bize sunar.

Bazen sözel olarak tabir edemeyeceğimiz bir çok duyguyu hobilerimiz aracılığı ile tabir edebiliriz. Size uygun hobiyi bulduğunuzda günlük hayatın geriliminden arınarak keyifli vakitler geçirebilirsiniz.

Burcunuzun karakterinize kattığı özellikleri öğrenerek, sizin için en uygun hobiyi bulmanızda yarar var. Böylelikle yeteneğinizin olduğu aktiviteleri keşfederek kendinize itimadınızı ve benlik saygınızı da artırabilirsiniz.İşte burçların baskın karakter özellikleri ve bu özelliklere uygun hobi teklifleri;

Koç: Gözetici ve önder özelliğe sahip Koç’lar, zorluklara göğüs gerebilecekleri hobiler arar. Çeşitli spor aktiviteleri, bilhassa basketbol ve dövüş sanatları, sinema izlemek, yeni yerler keşfetmek keyif alacakları birkaç seçenek ortasında.

Boğa: Bir toprak burcu olan Boğa, pratik, yaratıcı ve inatçı özelliklere sahiptir. Çömlekçilik, trekking, yemek pişirme, fotoğrafçılık üzere hobi teklifleri yeteneklerini göstereceği seçenekler ortasında.

İkizler: Öğrenmeyi seven bu hava burcu zihinsel çeşitliliklerini gösterebilecekleri hobilerde güzeldir. Kitap kulüpleri, yeni lisan öğrenmek, yazı yazmak, özel ders vermek üzere aktiviteler onları epey memnun eder.

Yengeç: Derin hisleri olan yengeçler, diğerlerini memnun etmekten çok hoşlanırlar ve kendilerini güçlü hissettikleri hobiler ararlar. Dans, iç dekorasyon, antika toplama, ahşap işleri, hayır maksatlı etkinlikler, bu su burçları için ülkü olacak hobiler ortasında.

Aslan: Yaratıcı, etkileyici ve çoklukla doğal bir gösteri adamı yahut gösteri bayanı olamaya yatkın bu ateş burcunun; eğlenceli olabilecekleri ve diğerlerine ilham verebilecekleri hobi tekliflerine muhtaçlığı var. Karaoke, tiyatro, fotoğraf, bisiklet ve paintball üzere seçenekler tam Aslan’lara nazaran.

Başak: Başaklar üzerinde çalışabilecekleri hobiler arayan toprak burçlarındandır. Hayvan hakları yahut politik mevzular, el sanatları, lisan öğrenmek, yazı yazmak ve bahçıvanlık seçenekleri tam onlara nazaran. Ayrıyeten nizam ve tertip konusundaki titizliğiyle bilinen bir başak burcuysanız, boş vakitlerinizde konutunuzu, odanızı ve çalışma alanınızı düzenleyebilirsiniz.

Terazi: İşbirlikçi, yaratıcı ve hayatlarında dengeyi muhafazayı seven bu hava burçları estetik açıdan güzele giden hobi teklifleri arar. Trekking, kampçılık, kitap okumak, fotoğraf yapmak, toplumsal kulüpler ve takı tasarımı üzere hobiler Terazi’lerin dikkate alması gereken seçeneklerden.

Akrep: Olaylara çoğunlukla, ya daima ya hiç perspektifinden yaklaşmaya meyilli Akrepler, güçlerini kullanacakları hobilere yönelirler. Astrofizik, astroloji, müzik, mücevher tasarlamak, yoga ve meditasyon onlar için hayli uygun hobi teklifleri ortasında.

Yay: Büyük maceracı olan bu ateş burçları, hayat ideolojilerinin bir kesimi olabilecek hobiler arar. Yemek yapmak, sanatsal etkinlikler, müzecilik, kamp yapmak, blog yazmak, yeni bir lisan öğrenmek üzere seçenekler tam onlar için.

Oğlak: Oğlak burçları çoklukla çok fazla çalıştığı için kendilerini rahatlatacakları hobiler arar. Yoga, golf, el işi yapma, bilgisayar oyunları onları rahatlatıp, keyifli edecek hobiler ortasında.

Kova: Bilgili ve arkadaş canlısı Kova’lar, maksat odaklı hobiler sever. Topluluk çalışmaları, yazı yazmak, çizim yapmak, bulmaca çözmek, ekstrem sporlar ve yeni lisanlar öğrenmek kovaların başarılı olacağı hobi tekliflerinden.

Balık: Tekne gezintisi, seyahat, müzik, meditasyon, astroloji ve tabiat yürüyüşleri, şefkatli ve yaratıcı olan bu su burcunu memnun edecek aktiviteler ortasında.

 

 

 

 

Etiketler: / / /

Türkiye’den Esad rejimine kınama
Türkiye Dışişleri Bakanlığı, bir Türk balıkçı teknesine uluslararası sularda Suriye donanmasına ait gemilerce ateş açılmasını kınadığını duyurdu.
“Türkiye ile AB müzakerelerine son verilsin”
Erdoğan'ın yeniden cumhurbaşkanı seçilmesi, Avrupa'da Türkiye ile ilişkilerin geleceği ile ilgili tartışmaların fitilini ateşledi. AB müzakerelerine son verilmesi ve koşullu...
Ekrem İmamoğlu: Her şey yeniden başlıyor
İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, seçimlerin sonuçlanmasının ardından "Kimse endişe etmesin, her şey yeniden başlıyor" açıklamasında bulundu. İmamoğlu, İstanbulluları Maltepe'deki fetih...
Dünya liderleri Erdoğan’ı tebrik etti
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yeniden seçilmesinin ardından BM, NATO ve AB'nin yanı sıra Almanya, ABD, Rusya ve Fransa dâhil birçok...
Cumhurbaşkanı seçimlerini Erdoğan kazandı
Cumhurbaşkanı seçiminin ikinci turunu Recep Tayyip Erdoğan kazandı. AA verilerine göre oyların yüzde 99,85'i itibarıyla Erdoğan yüzde 52,16, Kılıçdaroğlu da...
Erdoğan’dan balkon konuşması: Artık birleşme vaktidir
Cumhurbaşkanlığına yeniden seçilen Erdoğan, Millet İttifakı adayı Kılıçdaroğlu'nu eleştirdi, "Türkiye Yüzyılını birlikte inşa etme" çağrısı yaptı.
YSK: Erdoğan’ın Cumhurbaşkanı seçildiği görülmüştür
YSK, geçici sonuçlara göre Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yeniden Cumhurbaşkanı seçildiğini açıkladı.
Almanya ve AB’den Cumhurbaşkanı Erdoğan’a tebrik
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yeniden göreve seçilmesinin ardından Almanya ve AB'den tebrik mesajları geldi.
Trump’tan seçim zaferi sonrası Erdoğan’a mesaj!
Trump’tan seçim zaferi sonrası Erdoğan’a mesaj! Eski ABD Başkanı Donald Trump, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın seçim zaferini kutladı. Ülkesinde 2024...
Erdoğan karşıtı uluslararası yayınlar, seçimin sonucunu değiştiremedi
Erdoğan karşıtı uluslararası yayınlar, seçimin sonucunu değiştiremedi Batılı medya organları, Erdoğan’ı çeşitli ifadelerle hedef almaktan geri durmadı. Seçim sürecinde yürütülen...
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ