$ DOLAR → Alış: / Satış:
€ EURO → Alış: / Satış:

Hangi kara yolunda çalışma var? 6 Nisan Çarşamba kara yollarında son durum

Günü ailesiyle ya da iş için yollarda geçirecek olan vatandaşlar, kara yollarındaki son durumu merak ediyor. Geçecekleri güzergahta çalışma …

Hangi kara yolunda çalışma var? 6 Nisan Çarşamba kara yollarında son durum
  • 07.04.2022
  • 87 kez okundu

Günü ailesiyle ya da iş için yollarda geçirecek olan vatandaşlar, kara yollarındaki son durumu merak ediyor.

Geçecekleri güzergahta çalışma olup olmadığını merak edenler, bu bahiste en net bilgilere ulaşmak istiyor.

Vatandaşlar yollarda sorun yaşamamak, ya da geç kalmamak için, “Hangi kara yolunda çalışma var?” sorusunu araştırıyor.

Pekala, Hangi kara yolunda çalışma var? İşte kara yollarında son durum…

6 NİSAN HANGİ KARA YOLUNDA ÇALIŞMA VAR?

Kara yollarının imal, bakım ve tamirat çalışmaları sürdürülen kısımlarında yavaş gidilmesi, trafik işaret ve işaretçilerine uyulması gerekiyor.

Karayolları Genel Müdürlüğünün yol durumu bültenine nazaran, Kocaeli-Yalova yolunun 7. kilometresinde sinyalize kavşak çalışmaları sebebiyle Yalova istikametinde ulaşım tek şeritten yapılıyor.

Anadolu Otoyolu’nun Karabük Kavşağı irtibat yolu Karabük istikametindeki üst geçit köprüsünde genleşme derzi tamirat çalışmaları gerçekleştiriliyor.

Bu nedenle temas yolu trafiğe kapatılarak, ulaşım devlet yolunun Ankara istikametinde Gerede Sanayi Kavşağı üzerinden sağlanıyor. Mekece-Bilecik-Bozüyük yolunun 51-52. kilometrelerindeki imal çalışmaları hasebiyle ulaşıma servis yolundan müsaade veriliyor.

Toprakkale-İskenderun (TİS) Otoyolu’nun Hür Bölge-Gözeneler kavşakları 0-7. kilometrelerinde üstyapı tamirat çalışmaları nedeniyle ulaşım denetimli sürdürülüyor.

Bayramözü-Hirfanlı Barajı yolunun 0-5. kilometrelerindeki imal çalışmaları sebebiyle ulaşım servis yolundan (Kargın Selimağa Köyü ile Karakaya Köyü’nü birbirine bağlayan yol) devam ediyor.

Gölköy-Mesudiye yolunun 27-29 ve 46-47. kilometrelerindeki üretim çalışmaları hasebiyle ulaşım denetimli gerçekleştiriliyor. Batman-Kurtalan-Siirt yolunun 20-25. kilometrelerinde imal, bakım ve tamir çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir kısmından iki istikametli sağlanıyor.

Beşikdüzü-Trabzon yolunun 45. kilometresindeki Akyazı Tüneli’nde elektrik-elektronik sistemleri bakım ve tamirat çalışması yapılıyor. Bu sebeple tünelin her iki istikametindeki tüplerde ulaşım, 30 Haziran’a kadar 08.00-20.00 saatlerinde tek şeritten denetimli sürdürülecek.

İnebolu-Abana-Çatalzeytin yolunun 12. kilometresindeki heyelan münasebetiyle ulaşım tek şeritten denetimli devam ediyor. Kumluca-Kemer-Antalya yolunun Phasilis geçişinde tünel inşaatı ve temas yolları imal çalışmaları gerçekleştiriliyor.

Bu nedenle ulaşıma yolun 38-40. kilometrelerinde Kumluca, 40-41 ve 43-44. kilometrelerinde ise Antalya istikametinden iki taraflı müsaade veriliyor.

KARA YOLLARI YOL ÇALIŞMASI SORGULAMA EKRANI

Etiketler: / / / /

ABB: Gökçek Dikmen’deki evden tahliye edilecek
Ankara Büyükşehir Belediyesi, Ankara Bölge İdare Mahkemesi'nin Gökçek'in konut ve ofis olarak kullandığı taşınmazların belediye adına tesciline karar verdiğini duyurdu.
“Helal” kripto paralar Türk yatırımcılar için cazip mi?
Türk yatırımcıların kripto paralara yoğun ilgisi ile işlem hacmi artarken, İslami kurallara uygun olma iddiasındaki "helal" kripto ürünler de piyasaya...
AFP: İran Cumhurbaşkanı Reisi Türkiye’ye gitmiyor
Fransız Haber Ajansı, İran Cumhurbaşkanı İbrahim Reisi'nin bugün Ankara'ya yapması beklenen ziyaretin gerçekleşmeyeceğini duyurdu.
AP Türkiye raportöründen Cumartesi Anneleri’ne destek
TİHV, Avrupa Parlamentosu Türkiye Raportörü Nacho Sanchez Amor'un, Cumartesi Anneleri’nin 2 Aralık’ta yapacağı eyleme gözlemci olarak katılacağını duyurdu.
İstanbul için fırtına uyarısı
İBB Afet Koordinasyon Merkezi, İstanbul'da akşam saatlerinden itibaren fırtına beklendiğini açıklayarak vatandaşlara dikkatli olmaları uyarısı yaptı.
Gazze’de ateşkes iki gün uzatıldı
Gazze'de Salı sabahına kadar sağlanan dört günlük ateşkes iki gün uzatıldı. Açıklama, İsrail ile Hamas arasında arabuluculuk yapan Katar'dan geldi.
Washington’dan Ankara’ya: Artık harekete geçme zamanı geldi
ABD Dışişleri Bakan Yardımcısı James O'Brien, İsveç'in NATO üyeliği için "o anı iple çekiyoruz" dedi, Ankara’ya da "artık harekete geçme...
AB’den Gazze’de ateşkesin uzatılması için çağrı
AB Dış İlişkiler Yüksek Temsilcisi Borrell ve Filistin Yönetimi Dışişleri Bakanı Maliki, İsrail ve Hamas arasında Salı sabahı sona erecek...
Stoltenberg’den Ankara’ya İsveç baskısı
NATO Genel Sekreteri Stoltenberg, İsveç'in ittifak üyeliğini henüz onaylamayan Ankara'ya tepki gösterdi. Genel Sekreter, Ankara'ya "Mümkün olan en kısa zamanda...
Stoltenberg’den Ankara’ya NATO baskısı
NATO Genel Sekreteri Stoltenberg, İsveç'in ittifak üyeliğini henüz onaylamayan Ankara'ya tepki gösterdi. Genel Sekreter, Ankara'ya "Mümkün olan en kısa zamanda...
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ