$ DOLAR → Alış: / Satış:
€ EURO → Alış: / Satış:

Ahmet Ağaoğlu: TFF başkanlığı ile ilgili adaylığım söz konusu değil

Kulüpler Birliği ismine bugün lider Ahmet Ağaoğlu, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) ile yeni yayın ihalesiyle ilgili bir görüşme gerçekleştirdi …

Ahmet Ağaoğlu: TFF başkanlığı ile ilgili adaylığım söz konusu değil
  • 05.04.2022
  • 120 kez okundu

Kulüpler Birliği ismine bugün lider Ahmet Ağaoğlu, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) ile yeni yayın ihalesiyle ilgili bir görüşme gerçekleştirdi.

Bu sırada toplantıda bulunan TFF Lideri Nihat Özdemir’in istifa haberiyle karşılaşan ve toplantının akabinde basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Ağaoğlu, adaylar ortasında isminin geçmesine reaksiyon gösterdi.

“İSTİFA ÜZERE BİR DURUM BEKLEMİYORDUK”

Ağaoğlu açııklamasında, “Başkanlardan bilhassa toplantıya gelmelerini rica ettim. İstifa üzere bir durum muhakkak beklemiyorduk. Toplantı başladığı an bunu hissettim. Nihat Özdemir yayın ihalesiyle ilgili bizleri bilgilendirdi ve istifa ettiğini söyledi. Sizler bizden evvel öğrenmişsinizdir. Zira biz içerideyken, istifa ettiği haberleri düşmeye başladı.

“1-2 AY İÇİNDE FEVKALÂDE GENEL HEYETE GİDİLECEK”

Servet Yardımcı ve idare konseyi üyeleriyle bir ortaya geldik. Anladığımız kadarıyla 1-2 ay içinde fevkalâde genel konseye gidilecek.

Bu isimleri kimler gündeme getiriyor bilmiyorum. Anladığımız kadarıyla futbolu değil bizi de yönetiyorlar. Burada bir lider varken bizlerin isminin çıkması spor etiğiyle uyuşmaz. Ben kulübüme hizmet etmek için futbolun içerisindeyim. Öteki bir şey için değil.

“ADAYLIĞIM KELAM KONUSU DEĞİL”

Nihat Özdemir teşekkür etti, hakkınızı helal edin, benim hakkım varsa ben helal ediyorum dedi. Rastgele bir münasebet sunmadı lakin hakikaten çok yoruldu, onu söyleyebilirim. TFF Başkanlığı ile ilgili adaylığım kelam konusu değil.

Yayın ihalesinin genel konseye kadar tamamlanması lazım. Bir an evvel karar verilmek zorunda. Görüşlerimizi federasyona ilettik. Futbolun meseleleri çok fazla. Güzel olmayan bir halde gündeme oturdu. Eminim ki bir ülkenin çok daha büyük meseleleri vardır.” sözlerini kullandı.

Etiketler: /

10 soruda “Fatih Terim Fonu”
Bankacı Seçil Erzan'ın "Fatih Terim Fonu" adı altında 18 kişiyi dolandırdığı iddiasında gözler Fatih Terim'e çevrildi. Ana davada "müşteki" yapılmayan...
ABB: Gökçek Dikmen’deki evden tahliye edilecek
Ankara Büyükşehir Belediyesi, Ankara Bölge İdare Mahkemesi'nin Gökçek'in konut ve ofis olarak kullandığı taşınmazların belediye adına tesciline karar verdiğini duyurdu.
“Helal” kripto paralar Türk yatırımcılar için cazip mi?
Türk yatırımcıların kripto paralara yoğun ilgisi ile işlem hacmi artarken, İslami kurallara uygun olma iddiasındaki "helal" kripto ürünler de piyasaya...
AFP: İran Cumhurbaşkanı Reisi Türkiye’ye gitmiyor
Fransız Haber Ajansı, İran Cumhurbaşkanı İbrahim Reisi'nin bugün Ankara'ya yapması beklenen ziyaretin gerçekleşmeyeceğini duyurdu.
AP Türkiye raportöründen Cumartesi Anneleri’ne destek
TİHV, Avrupa Parlamentosu Türkiye Raportörü Nacho Sanchez Amor'un, Cumartesi Anneleri’nin 2 Aralık’ta yapacağı eyleme gözlemci olarak katılacağını duyurdu.
İstanbul için fırtına uyarısı
İBB Afet Koordinasyon Merkezi, İstanbul'da akşam saatlerinden itibaren fırtına beklendiğini açıklayarak vatandaşlara dikkatli olmaları uyarısı yaptı.
Gazze’de ateşkes iki gün uzatıldı
Gazze'de Salı sabahına kadar sağlanan dört günlük ateşkes iki gün uzatıldı. Açıklama, İsrail ile Hamas arasında arabuluculuk yapan Katar'dan geldi.
Washington’dan Ankara’ya: Artık harekete geçme zamanı geldi
ABD Dışişleri Bakan Yardımcısı James O'Brien, İsveç'in NATO üyeliği için "o anı iple çekiyoruz" dedi, Ankara’ya da "artık harekete geçme...
AB’den Gazze’de ateşkesin uzatılması için çağrı
AB Dış İlişkiler Yüksek Temsilcisi Borrell ve Filistin Yönetimi Dışişleri Bakanı Maliki, İsrail ve Hamas arasında Salı sabahı sona erecek...
Stoltenberg’den Ankara’ya İsveç baskısı
NATO Genel Sekreteri Stoltenberg, İsveç'in ittifak üyeliğini henüz onaylamayan Ankara'ya tepki gösterdi. Genel Sekreter, Ankara'ya "Mümkün olan en kısa zamanda...
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ